Ahoj!

Jmenuji se Lukáš. Vítám tě na webu jaknawebovky.cz.

Tento projekt jsem spustil na pomoc všem, kteří si chtějí vytvořit své vlastní stránky, ať už své osobní nebo pro svůj business. Web vznikl proto, aby lidé nemuseli utrácet desetitísice za vytvoření webu profesionálními programátory, když to není zapotřebí.

Díky mojí webové příručce se spoustou rad a návodů si svůj web opravdu dokážete během pár hodin vytvořit sami. Pokud i přesto raději necháte tvorbu webu na někom jiném, můžete se obrátit přímo na mě.

Je web zdarma?

Tento web je přístupný komukoli kompletně zdarma, avšak jeho provoz stojí peníze, proto zde naleznete odkazy na služby a produkty, se kterými mám zkušenost a nebojím se je propagovat. Za každý vámi objednaný hosting, doménu či třeba šablonu skrz můj web, získávám několik korun, které využiji opět na zlepšení jaknawebovky.cz. Proto Vám tímto chci poděkovat, pokud jste si něco koupili.

Napište mi

Pokud máte jakékoli dotazy, připomínky či trable s tvorbou, nebojte se na mě obrátit pomocí tohoto formuláře nebo přes facebook. Budu se snažit odpoveďět, co možná nejdříve.